Dołącz Do Nas

I zmieniaj życie innych!

Terminy Wykładów

Zdobądź unikatową wiedzę!

STAŃ SIĘ SILNY W ŻYCIU!

Już teraz!

previous arrow
next arrow
Slider

Serdecznie Państwa witamy w świecie Theralogy!

Firma Theralogy Polska jest wyłącznym przedstawicielem na terenie naszego kraju korporacji Theralogy International GmbH, której założycielem i pomysłodawcą jest David M. S. Overbeck. Jesteśmy w Polsce od 2018 roku i staramy się rozpowszechnić opracowaną przez niego metodę oraz przybliżyć ludziom wiedzę o możliwościach regeneracji komórek i systemu naprawczego organizmu. Prowadzimy wykłady informacyjne tzw. “warsztaty wiedzy”, jak też szkolenia, na których omawiamy Koncepcję Theralogy. Posiadamy również już bazę wyszkolonych Cell-Re-Active trenerów, którzy z pasją wykorzystują zdobytą wiedzę, pomagając innym. Znajdziecie ich w zakładce Trenerzy. Jesteśmy tu dla Państwa po to aby przybliżyć wam pasjonujący świat wiedzy Theralogy i pokazać, że niemożliwe jest jednak możliwe!

David M.S. Overbeck – Pomysłodawca i założyciel Theralogy.

Na początek parę słów o człowieku, od którego się wszystko zaczęło. Niemiecki badacz i wynalazca David Overbeck, który od lat 90-tych zajmuje się badaniem i rozwojem nowych metod w walce z chorobami chronicznymi. To właśnie on wynalazł i opracował Koncepcje Theralogy. Ale jak do tego doszło? Zaczynając swoją karierę jako fizjoterapeuta w małym niemieckim miasteczku na północy Niemiec, nie potrafił znaleźć odpowiedzi na parę pytań dotyczących jego pacjentów. Ciągle się zastanawiał, nad w sumie trzema, podstawowymi zagadnieniami:

Co jest przyczyną powstawania dolegliwości chronicznych i jak można ten stan odwrócić?

Dlaczego ludzie z tą samą diagnozą reagują tak odmiennie na zastosowaną względem nich terapię?

W jaki sposób mogę uzyskać trwałe efekty poprawy stanu zdrowia pacjentów?

Na podstawie swoich badań i obserwacji , doszedł do pewnych bardzo ciekawych wniosków.  Poparł je odkryciami wielu noblistów takich jak:

1912 medycyna – Alexis Carrel,
1932 fizyka – Werner Heisenberg,
1984 fizyka – Carlo Rubbia,
1991 fizyka- Piere Gilles de Gennes,
1999 fizyka- Gerardus t hooft, J. G. Veltman,

David wykorzystał ten cały potencjał i połączył go z tradycyjną medycyną chińską (MTC) ,oraz najnowszymi odkryciami z zakresu komunikacji międzykomórkowej poprzez biofotony fizyka Fritza Alberta Poppa (1976). Efektem wielu lat ciężkiej pracy i doświadczeń jest coś , co z powodzeniem radzi sobie z chronicznymi dolegliwościami. Czyli niemożliwe staje się możliwe .

Tym czymś jest właśnie Koncepcja Theralogy !

David Overbeck do chwili obecnej całą kwintesencję 20 lat badań i doświadczeń , wiedzę o fascynujących możliwościach naszego systemu samo-naprawczego , zdołał przekazać ponad 1500 studentom w siedmiu krajach. Ze względu na sukces jaki odniósł w praktycznym zastosowaniu swoich odkryć, regularnie pojawiają się pytania od terapeutów z całego świata, dotyczące zastosowania jego metod, wykorzystywanych z powodzeniem między innymi przez wielu czołowych sportowców.
Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć na czym to wszystko polega, do jakich wniosków doszedł David Overbeck, jak coś co jest niemożliwe staje się możliwe, to serdecznie zapraszamy na nasze najbliższe wykłady “warsztatów wiedzy”. W ciągu 90 minut docieramy do sedna tematu “chroniczne”. Spotkanie to ma charakter czysto informacyjny i nie jest związane z jakąkolwiek sprzedażą.
A może chciałbyś poznać prawa i zasady, które rządzą naszymi organizmami i zrozumieć je? Może chciałbyś je wykorzystać i w praktyczny sposób pomagać innym jak najlepiej? Jeżeli jesteś otwarty na nowe horyzonty i chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, to zapraszamy Cię na szkolenie podstawowe, które rozpoczyna fascynującą podróż w świat wiedzy Theralogy.

Wszystkie procesy biologiczne są regulowane przez ściśle określone prawa. Zrozumienie logiki rządzącej tymi prawami jest gwarancją rozwoju, sukcesu a przede wszystkim satysfakcji z osiąganych wyników.
 

Na naszych szkoleniach pokażemy Państwu, jak ten cel osiągnąć.

Cieszymy się , że będziemy mogli Państwa poznać!

X